Hakkımızda

Anasayfa   -   Hakkımızda
Biz Kimiz

hakkımızda

Temel Prensibimiz Tüketici Haklarına Saygı ve Müşteri Memnuniyeti

Beyazgo tüketici haklarına saygıyı temel prensip edinmiş ve yıllardır sunmakta olduğu ürün ve hizmetlerde güvenilirliği ve tüketici hakkını ön planda tutarak, müşterilerinin memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. Bu sektörde en önemli unsurlardan biri de sunulan ürünler ve hizmetlerle müşterilerin güvenini kazanmak ve bunu uzun süreler devam ettirebilmektir. Tüketici haklarına saygı prensibimiz ile müşterilerimize güvenilir alışverişler sunuyoruz.

Beyazgo Dayanıklı Tüketim Malları Toptan ve Perakende Ürün Satışı

Firmamız uzun yıllardır dayanıklı tüketim malları grubunda bir çok köklü markaya ait çeşitli modellerdeki ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Merkez ve showroom adreslerimizde toptan ve perakande olarak beyaz eşya, elektronik ürünler, ısıtma ve soğutma sistemleri ve küçük ev aletleri satışlarında geniş bir ürün gamı ile hizmet vermekteyiz. Beyaz eşya ürün grupları arasında buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın ve ocaklar, davlumbazlar, derin dondurucularda ihtiyacınıza uygun bir ürünü uygun fiyatlarla mağazalarımızda bulabilirsiniz.
Firmamız her evin ihtiyacı olan, olmazsa olmaz tüm bu ürünlerde garantili olarak uygun fiyat ve farklı ödeme seçenekleriyle müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır.

Firmamız Isıtma ve soğutma sistemleri ürün gruplarında, Türkiye iklimlendirme sektörünün en önemli isimlerinden olan AIRFEL markasına ait Marmara Bölge Distribütörü olmayı başarmıştır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım