Hizmetlerimiz

Anasayfa   -   Hizmetlerimiz
TEMEL PRENSİBİMİZ TÜKETİCİ HAKLARINA SAYGI VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

HİZMETTE KALİTE VE GÜVEN

 • Geniş Ürün Gamı & Köklü Markalar

  Sharp, Siemens, Samsung, Airfel, Arçelik, Bosch, Lg, Sony... gibi köklü ve uzman markaların kaliteli ürün seçeneklerini uygun fiyatlar ile mağazalarımızda bulabilirsiniz. Farklı renk ve modellerdeki birçok ürün sizlerle buluşmayı bekliyor.

 • Garantili Ürünler

  Bünyemizde bulunan tüm ürünler garanti kapsamı altındadır. Garanti süresi ürünün markasına göre en az 2 yıl olup, bazı markaların garanti süresi bu süreden daha da uzun olabilmektedir.

 • Ücretsiz Teslimat

  Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, fırın davlumbaz, derin dondurucu...çeşitli marka ve modeller arasından seçeceğiniz eşyanız İstanbul içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilmektedir. 

 • Uygun Fiyatlar

  Satın alacağımız eşyaların dayanıklı olmasını, verimli çalışmasını ve aynı zamanda da ekonomik olmasını isteriz. Beyazgo çeşitli marka ve ürünler arasından seçeceğiniz ürünlerde uygun fiyatları ve çeşitli ödeme seçenekleriyle sizlere kolaylıklar sunmaktadır.

 • Güvenilir Alışveriş

  Bu sektörde en önemli unsurlardan biri de sunulan ürünler ve hizmetlerle müşterilerin güvenini kazanmak ve bunu uzun süreler devam ettirebilmektir. Tüketici haklarına saygı prensibimiz ile müşterilerimize güvenilir alışverişler sunuyoruz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Beyazgo tüketici haklarına saygıyı temel prensip edinmiş ve yıllardır sunmakta olduğu ürün ve hizmetlerde güvenilirliği ve tüketici hakkını ön planda tutarak müşterilerinin memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir. 

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım